Foto
10July

Varşova\'nın Kalbinde Modern bir Okul

Polonya Kültür bu yıl öğrencilerini Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi ile buluşturuyor. Okul son derece modern ve yabancı öğrencilere sıcak bakış açısı ile biliniyor. Ekoloji ve Yönetim Üniveristesi dünyanın farklı ülkelerinden öğrencilere ev sahipliği yaparken, Türk öğrencilerin de yakından ilgi gösterdiği bir okul. 


Bu yıl Polonya Kültür öğrencilerinin büyük bir kısmı Hazırlık Eğitimi için Ekoloji ve Yönetim Üniveristesi'ni tercih ederken, Önümüzdeki yıl Mimarlık, Lojistik ve İşletme alanlarında eğitim görmek isteyen öğrencileirin kalıcı adresi olacak.  Okul'un bir başka özelliği de Başkent Varşova'nın tam kalbinde yani şehir merkezinde olması.  Yani Polonya da okuyarak Avrupa'nın kalbinde bulunmakla kalmıyorusunuz, aynı zamanda Varşova'nın da merkezinde eğitim alıyorsunuz. 

Okulun sağlamış olduğu yurtlar konusu ayrı bir güzellik.  Konaklam uzmanımız Kemal Fırat tarafından gezilen ve büyük bir beğeni alan Ekoloji ve Yöentim Üniversitesi Yurtları şimdi Türk öğrencileri bekliyor. Bu okulumuzda okuyacak Polonya Kültür öğrencilerine şimdiden başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapan olmadı, ilk siz yapın!

Yorum Bırakın